Turkcell bedava internet dağıtıyor! Sizde bu fırsattan yararlanmak için yazımızı baştan sona okuyarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için aşağıda listelediğimiz seçeneklerden bir tanesini yaparak sizde hediye internetten yararlanabilirsiniz. Turkcell’in sunmuş olduğu bir çok servis bulunmaktadır. Turkcell servislerini kullanmanıza karşılık size bedava internet kazanmaktadır.

Turkcell internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça çok kolaydır. Bir kaç işlem ile bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Hadi hep birlikte bakalım.

Turkcell bedava internet alabilmek için yapmanız gerekenler:

1. Her Gol 100 MB Servisi

Her Gol 100 MB
Her Gol 100 MB

Uygulamayı indiren kullanıcılar paketlerine göre her hafta ücretsiz Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanır. Seçtikleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında ek ücret öderler. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB (1GB)’dir.

Sizde bu uygulamayı indirerek seçtiğiniz takım gol attıkça 100 MB kazanma fırsatı yakalayın. Tüm tahminleriniz doğru olursa maksimum 1GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

2. BiP Kullan Kazan Kampanyası

BiP Kullan Kazan Kampanyası
BiP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcel’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça daha çok mesajlaşıyor. Her ayın kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları kendilerine BiP’ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri ilgili takvim ayı içerisinde yakaladıkları takdirde Günlük 1 GB kazanıyor. BiP Yıldızları, önceki aylardaki BiP kullanım yoğunluğuna göre belirlenir.

BiP uygulamasını telefonunuza indirerek ve Turkcell’in sizden istediği miktarda arkadaşlarınız ile konuşarak hediye 1GB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gerçekten çok basit uygulamayı indirmek ve arkadaşlarınız ile birlikte mesajlaşmak.

3. Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası
Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

Lifecell hat sahibi olan kişiler Dergilik uygulamasından her bir ay için, ayda üç dergi indiren kullanıcılar için Turkcell her yöne geçerli 1GB hediye internet veriyor. Fakat burada dikkat etmemiz gereken bir konu yer alıyor. Bu kampanyadan sadece Lifecell hat sahibi kullanıcılar yararlanmaktadır.

4. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

BiP uygulamasında geçerli 1 GB ile hem sesli hemde görüntülü arama yapabilirsiniz. Bu kampanyada yararlanabilmek için yapmanız gereken aşağıda yer alan paketlerden bir tanesini kullanmanız yeterlidir.

Uçuran 1GB, Uçuran 1GB Plus Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus, Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB, Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB Paketi, Her Yöne 50 DK, Her Yöne 100 DK, Aylık 300 DK, Her Yöne 500 DK, Süper Üçlü 2 GB, Süper Üçlü 3 GB, Süper Üçlü 4 GB, Süper Üçlü 2 GB Plus, Süper Üçlü 3 GB Plus, Süper Üçlü 4 GB Plus, Uçuran Ekstra 500 DK, Uçuran Ekstra 700 DK, Uçuran Ekstra 2GB, Uçuran Ekstra 3GB, Uçuran Ekstra 4GB, Uçuran Ekstra 6GB, Uçuran Ekstra 8GB, Uçuran Fırsat 6GB

5. Salla Kazan Avantajı

Salla Kazan Avantajı
Salla Kazan Avantajı

BiP #senyapdiye kanalında hediye internet kazandıran Salla Kazan’dan ek sallama hakkı seni bekliyor!

BiP uygulamasını indirerek #senyapdiye kanalına abone olan herkes Salla Kazan’dan ek sallama hakkı kazanıyor. Salla Kazan yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Salla Kazan herkese tanımlanan Turkcell uygulamasında yer almaktadır. Fakat bu önerdiğimiz işlemide yaparak 1 sallama hakkınız daha olacak.

6. Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası
Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Bizce uygulamasını indirerek günlük yüklenen kuponları toplayan kullanıcılar hediye internet kazanıyor. Ne kadar kupona ne kadar internet veriyor diye soracak olursanız eğer;

15 Kupon – Günlük 2 GB
30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
45 Kupon – Günlük 5 GB
60 Kupon – Haftalık 2 GB kazanıyor.

7. İlk Ay Fayda Kampanyası

İlk Ay Fayda Kampanyası
İlk Ay Fayda Kampanyası

12 Ay boyunca faturalı olma sözü veren müşteriler ilk aya özel 10, 20, 30 GB internet kazanıyor.

8. GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası
GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ’liysen ve telefonunda GNÇ uygulaması yüklüyse uygulamaya Pazartesi, Salı günü girerek ekrana çıkan yumurtayı çatlatman gerekiyor. Haftada 2 hakkın bulunuyor eğer yapmazsan bu hakkı kaybediyorsun. Sende çatlatarak internet kazanabilirsin.

9. GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

Sarı Kırmızı Destek paketin varsa Galatasaray her gol attığında hediye internet kazanıyorsun. Tek yapman gereken bu paketi satın almak ve Galatasaray’ın gol atmasını beklemek.

10. Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell faturasını otomatik ödeme talimatı ile ödersen 5 GB hediye internet kazanabilirsin. Tek yapman gereken ilk faturanı otomatik ödeme talimatı ile öde hemen bedava internetin hattına tanımlansın.

11. 4.5G Hızını Deneme Kampanyası

4.5G Hızını Deneme Kampanyası

4.5G uyumlu cihaz ve SIM kart ile beraber 4.5G aboneliği olan tüm Turkcell müşterileri kampanyadan kolayca yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanacak müşterilerin indirme hız limiti 600 mbps olacaktır.

12. 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

10 GB Hediye İnternet Kampanyası
10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için yapman gereken:
ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir.

Sizler için hediye internet paketlerini listeledik, yeni kampanyalar oldukça yazımızı sizler için güncelleyeceğiz. Diğer kampanyalardan haberdar olmak için aktüel haberlerini takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın