En iyi netflix zombi dizilerini sizler için seçerek liste haline çevirdik. En iyi zombi dizilerinin listesini bulabilirsiniz.

Ülkemize Netflix’in girmesiyle birlikte zombi dizileri daha da popüler bir hale dönüştü. Aksiyon, heyecan, korku, duygusal özellikleri barındıran bu diziler sürekleyici yapısı ile bizleri adeta büyüledi. Sizler için listemizde en iyi zombi dizilerini listeledik.

En iyi netflix zombi dizileri listesi:

1. The Walking Dead

The Walking Dead
The Walking Dead

IMDB: 8,2

Listemizin birinci sırasında tabi ki de “The Walking Dead” yer almaktadır. Aramızda izlemeyen var mı yok mu bilmiyoruz ama, zombi dizileri diyince ilk sıraya mutlaka bu gelecektir. Zombi dizilerinin kralı diyebiliriz. Dizi sürükleyici, bir o kadar da inanılmaz devam etmektedir. Her bölüm sonunda heyecanlar yükselmektedir. Eğer izlemediyseniz bir an önce bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

2. Z Nation

Z Nation
Z Nation

IMDB: 6,7

Z Nation diğer dizilerden tamamen farklı bir şekilde ilerlemektedir. Heyecanlı olmasıyla birlikte komik bölümlerde içermektedir. Size kısaca komedi zombi dizisi diyebiliriz. Fakat komedili olduğuna bakmayın diğer diziler gibi oldukça sürükleyici gitmektedir. Diğer dizilerinizin çıkmasını beklerken bu diziyi çerezlik olarak izleyebilirsiniz, tavsiye ederiz.

3. Santa Clara Diet

Santa Clara Diet
Santa Clara Diet

IMDB: 7,8

Santa Clara Diet oldukça dikkat çeken bir dizi olarak devam etmektedir. Yine bir komedi üzerine kurulu zombi dizisidir. Çiftlerden birisi değişim yaşayarak insan kanıyla beslenmeye başlar, ortaya oldukça komik görüntüler çıkar.

4. Black Summer Zombies

Black Summer Zombies
Black Summer Zombies

IMDB: 6,4

Zombi virüsü tüm dünyaya yayılmıştır, insanlar birleşip kendilerini korumaya çalışmaktadırlar. Anne olan bir kadın kızını aramaya çıkar ve sürükleyici, heyecanlı anlar bizi bekler.

5. Daybreak

Daybreak
Daybreak

IMDB: 6,7

Kıyamet nedeniyle dünya zombiler tarafından esir alınmış durumda. Josh’ın kız arkadaşı kaybolmasıyla onu aramaya başlar. Yolda Josh’ı bir sürü tehlikeler beklemektedir. Komedi ve fantastik bir dizi olmasıyla birlikte bizleri eğlendirmeyi başaracak.

Netflix’te yer alan en iyi zombi dizilerini sizler için seçerek liste haline çevirdik. Listede yer alan dizilerden bir tanesini seçere hemen izleyemeye başlayabilirsiniz. Çünkü bu dizileri kesinlikle çok beğeneceksiniz.

Bir cevap yazın